Apie mus

2005 metais, įkūrus UAB „SIP namas“, veikla prasidėjo nuo plastikinių langų prekybos ir montavimo darbų. Įmonei tobulėjant ir augant veiklą papildė žaliuzių, roletų ir markizių prekyba bei montavimas, taip pat SIP skydų gamyba ir SIP namų statyba.

SIP namas – tai kokybiškos ir inovatyvios statybos paslaugos. Nors Lietuvoje SIP skydinių namų statybos technologija dar nėra išpopuliarėjusi, tačiau pamažu, bet užtikrintai šie projektai pradeda užkariauti nemažą dalį rinkos. Galima pasidžiaugti tuo, kad turime ne vieną dešimtį sėkmingų projektų bei patenkintų klientų.

Kvalifikuoti ir patyrę specialistai, dirbantys mūsų komandoje užtikrina darbų kokybę ir operatyvumą. Galite neabejoti, kad suteiktų konsultacijų ir pagalbos dėka Jūsų namai pateisins visus lūkesčius.

 


Klausimų nekyla kaip klientas gali likti nepatenkintas, jei per rekordiškai trumpą laiką sklype pastatomas namas, sumontuotas iš itin kokybiškų SIP skydų. Ši statybos technologija garantuoja tiek efektyvų energijos panaudojimą, tiek šiltus bei jaukius namus.